Aikataulu

AIKATAULU 

(muutokset 5-10 minuuttia mahdollisia)

(päivitetty 20.6.2018  klo 11:30)

  Aikataulu /Timetable Calling
       
11.25 Miehet / Men 200 m C-erä 11:05
11:35 Miehet / Men 800 m B-erä 11:15
11:40 Naiset / Miehet Tuolikeihäs /  Wheelchair javelin
11:50 Naiset / Women 400 m aj. / Hurdles 11:25
11:50 Miehet / Men Pituus / Long jump 11:15
11:50 Naiset / Women Seiväs / Pole vault 11:00
12:05 Miehet / Men 4×100 m  
12:05 Naiset / Women Keihäs / Javelin 11:30
12:15 Naiset / Women 100 m 1. juoksu 11:55
12:30 Naiset / Women 100 m aj. / Hurdles 1. juoksu 12:05
12:40 Miehet / Men 800 m A-erä 12:20
12:50 Naiset / Miehet 100 m kelaus /  Wheelchair racing 12:30
13:00 Naiset / Women 1500 m / Final 12:40
13:00 Naiset / Women Korkeus / High jump 12:15
13:15 Miehet / Men 100 m 12:55
13:15 Miehet / Men Kolmiloikka / Triple jump 12:40
13:25 Naiset / Miehet 400 m kelaus /  Wheelchair racing 13:05
13:35 Miehet / Men Keihäs / Javelin 13:00
13:40 Naiset / Women 100 m 2. juoksu 13:20
13:55 Naiset / Women 100 m aj. / Hurdles 2. juoksu 13:30
14:05 Miehet / Men 3000 m / Final 13:45
14:20 Miehet / Men 200 m B ja A-erä 14:00