Tulokset 2011

laji sija kilpailija maa tulos   erä tuuli
M 200 m 1 Åstrand Jonathan FIN 20,85 Eräyhdiste 0,2
M 200 m 2 De Jager Shaun RSA 21,72 Eräyhdiste 0,2
M 200 m 3 Monni Petteri FIN 21,91 Eräyhdiste 0,2
M 200 m 4 Tukia Santeri FIN 21,92 Eräyhdiste 0,2
M 200 m 5 Hämäläinen  Hannu FIN 22,01 Eräyhdiste 0,2
M 200 m 6 Sishi Sibusiso RSA 22,03 Eräyhdiste 0
M 200 m 7 Koskela Jani FIN 22,16 Eräyhdiste 0
M 200 m 8 Silventoinen Risto FIN 22,2 Eräyhdiste 0,2
M 200 m 9 Lehtinen Samuli FIN 22,34 Eräyhdiste 0
M 200 m 10 Wendelin Ville FIN 22,4 Eräyhdiste 0
M 200 m 1 Åstrand Jonathan FIN 20,85 M 200 m A-erä 0,2
M 200 m 2 De Jager Shaun RSA 21,72 M 200 m A-erä 0,2
M 200 m 3 Monni Petteri FIN 21,91 M 200 m A-erä 0,2
M 200 m 4 Tukia Santeri FIN 21,92 M 200 m A-erä 0,2
M 200 m 5 Hämäläinen  Hannu FIN 22,01 M 200 m A-erä 0,2
M 200 m 6 Silventoinen Risto FIN 22,2 M 200 m A-erä 0,2
M 200 m 1 Sishi Sibusiso RSA 22,03 M 200 m B-erä 0
M 200 m 2 Koskela Jani FIN 22,16 M 200 m B-erä 0
M 200 m 3 Lehtinen Samuli FIN 22,34 M 200 m B-erä 0
M 200 m 4 Wendelin Ville FIN 22,4 M 200 m B-erä 0
N / W 200 m 1 Hämäläinen  Anna FIN 24,27 Eräyhdiste -0,1
N / W 200 m 2 Noora Hämäläinen FIN 24,91 Eräyhdiste -0,1
N / W 200 m 3 Leppäkoski Tiina FIN 24,93 Eräyhdiste -0,1
N / W 200 m 4 Toivo Nelli FIN 25,04 Eräyhdiste -0,1
N / W 200 m 5 Paunonen Aino FIN 25,29 Eräyhdiste -0,3
N / W 200 m 6 Viitala Jasmina FIN 25,43 Eräyhdiste -0,3
N / W 200 m 7 Pokkinen Maiju FIN 25,87 Eräyhdiste -0,3
N / W 200 m 1 Hämäläinen  Anna FIN 24,27 N / W 200 m A-erä -0,1
N / W 200 m 2 Noora Hämäläinen FIN 24,91 N / W 200 m A-erä -0,1
N / W 200 m 3 Leppäkoski Tiina FIN 24,93 N / W 200 m A-erä -0,1
N / W 200 m 4 Toivo Nelli FIN 25,04 N / W 200 m A-erä -0,1
N / W 200 m 1 Paunonen Aino FIN 25,29 N / W 200 m B-erä -0,3
N / W 200 m 2 Viitala Jasmina FIN 25,43 N / W 200 m B-erä -0,3
N / W 200 m 3 Pokkinen Maiju FIN 25,87 N / W 200 m B-erä -0,3
M 800 m 1 Jaako Joni SWE 1.48,05 Eräyhdiste
M 800 m 2 Kozlovas Vitalijus LIT 1.48,35 Eräyhdiste
M 800 m 3 Ekhamre Tobias SWE 1.48,42 Eräyhdiste
M 800 m 4 Granlund Tommy 1.49,09 Eräyhdiste
M 800 m 5 Khvorostukhin Pavel RUS 1.49,80 Eräyhdiste
M 800 m 6 Oravakangas Rami FIN 1.53,51 Eräyhdiste
M 800 m 7 Lindahl Anders FIN 1.53,79 Eräyhdiste
M 800 m 8 Räsänen Jari FIN 1.54,27 Eräyhdiste
M 800 m 9 Juntunen Jouko FIN 1.54,85 Eräyhdiste
M 800 m 10 Holappa Lauri FIN 1.54,98 Eräyhdiste
M 800 m 11 Raittinen Mikko FIN 1.55,01 Eräyhdiste
M 800 m 12 Lindqvist Frank FIN 1.55,52 Eräyhdiste
M 800 m 13 Borgmästars Ville FIN 1.55,94 Eräyhdiste
M 800 m 14 Jokinen  Markus FIN 1.57,13 Eräyhdiste
M 800 m 15 Raittinen Jussi FIN 1.57,37 Eräyhdiste
M 800 m 16 Hippi Tuomo FIN 2.00,76 Eräyhdiste
M 800 m Rotich  Willy KEN DNF Eräyhdiste
M 800 m 1 Jaako Joni SWE 1.48,05 M 800 m A-erä
M 800 m 2 Kozlovas Vitalijus LIT 1.48,35 M 800 m A-erä
M 800 m 3 Ekhamre Tobias SWE 1.48,42 M 800 m A-erä
M 800 m 4 Granlund Tommy 1.49,09 M 800 m A-erä
M 800 m 5 Khvorostukhin Pavel RUS 1.49,80 M 800 m A-erä
M 800 m 6 Oravakangas Rami FIN 1.53,51 M 800 m A-erä
M 800 m 7 Lindahl Anders FIN 1.53,79 M 800 m A-erä
M 800 m 8 Raittinen Mikko FIN 1.55,01 M 800 m A-erä
M 800 m Rotich  Willy KEN DNF M 800 m A-erä
M 800 m 1 Räsänen Jari FIN 1.54,27 M 800 m B-erä
M 800 m 2 Juntunen Jouko FIN 1.54,85 M 800 m B-erä
M 800 m 3 Holappa Lauri FIN 1.54,98 M 800 m B-erä
M 800 m 4 Lindqvist Frank FIN 1.55,52 M 800 m B-erä
M 800 m 5 Borgmästars Ville FIN 1.55,94 M 800 m B-erä
M 800 m 6 Jokinen  Markus FIN 1.57,13 M 800 m B-erä
M 800 m 7 Raittinen Jussi FIN 1.57,37 M 800 m B-erä
M 800 m 8 Hippi Tuomo FIN 2.00,76 M 800 m B-erä
N / W 800 m 1 Koreyvo Natalia BLR 2.04,71 Eräyhdiste
N / W 800 m 2 Arzamasava Marina BLR 2.04,95 Eräyhdiste
N / W 800 m 3 Tkachuk Anastasia UKR 2.05,09 Eräyhdiste
N / W 800 m 4 Lehtinen Johanna FIN 2.07,64 Eräyhdiste
N / W 800 m 5 Selvenius Suvi FIN 2.08,06 Eräyhdiste
N / W 800 m 6 Eriksson Heidi FIN 2.08,90 Eräyhdiste
N / W 800 m 7 Pappila Heidi FIN 2.09,51 Eräyhdiste
N / W 800 m 8 Marttinen Heidi FIN 2.11,41 Eräyhdiste
N / W 800 m 9 Erävistö Katja FIN 2.11,70 Eräyhdiste
N / W 800 m 10 Paunonen Venla FIN 2.11,83 Eräyhdiste
N / W 800 m 11 Backman Jemima FIN 2.12,18 Eräyhdiste
N / W 800 m 12 Koskinen Sallamari FIN 2.15,90 Eräyhdiste
N / W 800 m Nygård Jeanine FIN DNF Eräyhdiste
N / W 800 m 1 Koreyvo Natalia BLR 2.04,71 N / W 800 m A-erä
N / W 800 m 2 Arzamasava Marina BLR 2.04,95 N / W 800 m A-erä
N / W 800 m 3 Tkachuk Anastasia UKR 2.05,09 N / W 800 m A-erä
N / W 800 m 4 Lehtinen Johanna FIN 2.07,64 N / W 800 m A-erä
N / W 800 m 5 Selvenius Suvi FIN 2.08,06 N / W 800 m A-erä
N / W 800 m 6 Eriksson Heidi FIN 2.08,90 N / W 800 m A-erä
N / W 800 m 7 Pappila Heidi FIN 2.09,51 N / W 800 m A-erä
N / W 800 m 1 Marttinen Heidi FIN 2.11,41 N / W 800 m B-erä
N / W 800 m 2 Erävistö Katja FIN 2.11,70 N / W 800 m B-erä
N / W 800 m 3 Paunonen Venla FIN 2.11,83 N / W 800 m B-erä
N / W 800 m 4 Backman Jemima FIN 2.12,18 N / W 800 m B-erä
N / W 800 m 5 Koskinen Sallamari FIN 2.15,90 N / W 800 m B-erä
N / W 800 m Nygård Jeanine FIN DNF N / W 800 m B-erä
N / W 3000 m 1 Kangas Minna-Maria FIN 9.38,57 N / W 3000 m
N / W 3000 m 2 Lindgren Elina FIN 9.39,97 N / W 3000 m
N / W 3000 m 3 Sajanti Eeva FIN 9.45,69 N / W 3000 m
N / W 3000 m 4 Tuominen Mira FIN 9.50,73 N / W 3000 m
N / W 3000 m 5 Kykyri Johanna FIN 10.07,63 N / W 3000 m
N / W 3000 m 6 Peiponen Johanna FIN 10.08,33 N / W 3000 m
N / W 3000 m 7 Skräddar Katarina FIN 10.10,06 N / W 3000 m
N / W 3000 m 8 Söderström Mikaela FIN 10.22,81 N / W 3000 m
N / W 3000 m 9 Majapuro Venla FIN 10.23,24 N / W 3000 m
M 110 m  aj/hurdles 1 Gilyazov Aydar RUS 14,07 Alkuerä 1 -0,2
M 110 m  aj/hurdles 1 Gilyazov Aydar RUS 14,14 Alkuerä 1 0
M 110 m  aj/hurdles 2 Smith Louw RSA 14,31 Alkuerä 1 0
M 110 m  aj/hurdles 2 Smith Louw RSA 14,37 Alkuerä 1 -0,2
M 110 m  aj/hurdles 3 Filppu Topias FIN 14,9 Alkuerä 1 -0,2
M 110 m  aj/hurdles 3 Filppu Topias FIN 14,79 Alkuerä 1 0
M 110 m  aj/hurdles 4 Iso-Jaakkola Juha-Matti FIN 14,85 Alkuerä 1 0
M 110 m  aj/hurdles 5 Lehto Jere FIN 14,91 Alkuerä 1 0
M 110 m  aj/hurdles Heinä Joona-Ville FIN DQ Alkuerä 1 0
M 110 m  aj/hurdles 1 Kronberg Robert SWE 14,19 Alkuerä 2 0
M 110 m  aj/hurdles 1 Kronberg Robert SWE 14,16 Alkuerä 2 -0,2
M 110 m  aj/hurdles 2 Korkealaakso  Antti FIN 14,27 Alkuerä 2 0
M 110 m  aj/hurdles 2 Korkealaakso  Antti FIN 14,12 Alkuerä 2 -0,2
M 110 m  aj/hurdles 3 Sonck Juha FIN 14,43 Alkuerä 2 0
M 110 m  aj/hurdles 3 Sonck Juha FIN DNS Alkuerä 2 -0,2
M 110 m  aj/hurdles 4 Malmivirta Jaakko FIN 14,35 Alkuerä 2 -0,2
M 110 m  aj/hurdles 4 Malmivirta Jaakko FIN 14,47 Alkuerä 2 0
M 110 m  aj/hurdles 5 Raunio Lassi FIN 14,83 Alkuerä 2 -0,2
M 110 m  aj/hurdles 5 Raunio Lassi FIN 14,83 Alkuerä 2 0
M 110 m  aj/hurdles 6 Seppälä Otto FIN 15 Alkuerä 2 0
M 110 m  aj/hurdles 1 Gilyazov Aydar RUS 14,07 Finaali -0,2
M 110 m  aj/hurdles 1 Gilyazov Aydar RUS 14,14 Finaali 0
M 110 m  aj/hurdles 2 Korkealaakso  Antti FIN 14,12 Finaali -0,2
M 110 m  aj/hurdles 2 Korkealaakso  Antti FIN 14,27 Finaali 0
M 110 m  aj/hurdles 3 Kronberg Robert SWE 14,16 Finaali -0,2
M 110 m  aj/hurdles 3 Kronberg Robert SWE 14,19 Finaali 0
M 110 m  aj/hurdles 4 Malmivirta Jaakko FIN 14,47 Finaali 0
M 110 m  aj/hurdles 4 Malmivirta Jaakko FIN 14,35 Finaali -0,2
M 110 m  aj/hurdles 5 Smith Louw RSA 14,37 Finaali -0,2
M 110 m  aj/hurdles 5 Smith Louw RSA 14,31 Finaali 0
M 110 m  aj/hurdles 6 Raunio Lassi FIN 14,83 Finaali 0
M 110 m  aj/hurdles 6 Raunio Lassi FIN 14,83 Finaali -0,2
M 110 m  aj/hurdles 7 Filppu Topias FIN 14,9 Finaali -0,2
M 110 m  aj/hurdles 7 Filppu Topias FIN 14,79 Finaali 0
M 110 m  aj/hurdles Sonck Juha FIN 14,43 Finaali 0
M 110 m  aj/hurdles Sonck Juha FIN DNS Finaali -0,2
N / W 100 m aj/hurdles 1 Gappova Viktoria RUS 13,81 Alkuerä 1 -0,5
N / W 100 m aj/hurdles 1 Gappova Viktoria RUS 13,69 Alkuerä 1 0,5
N / W 100 m aj/hurdles 2 Leinonen Elisa FIN 13.86 Alkuerä 1 0,5
N / W 100 m aj/hurdles 2 Leinonen Elisa FIN 13,92 Alkuerä 1 -0,5
N / W 100 m aj/hurdles 3 Korte Annimari FIN 13,77 Alkuerä 1 0,5
N / W 100 m aj/hurdles 3 Korte Annimari FIN 13,92 Alkuerä 1 -0,5
N / W 100 m aj/hurdles 4 Aidanpää Ida FIN 13,97 Alkuerä 1 0,5
N / W 100 m aj/hurdles 4 Aidanpää Ida FIN 14,01 Alkuerä 1 -0,5
N / W 100 m aj/hurdles 5 Amenebede Rosina GHA 14,26 Alkuerä 1 -0,5
N / W 100 m aj/hurdles 5 Amenebede Rosina GHA 13,78 Alkuerä 1 0,5
N / W 100 m aj/hurdles 6 Partinen Marika FIN 14,64 Alkuerä 1 -0,5
N / W 100 m aj/hurdles 1 Neziri Nooralotta FIN 13,68 Alkuerä 2 0,2
N / W 100 m aj/hurdles 1 Neziri Nooralotta FIN 13,49 Alkuerä 2 0,5
N / W 100 m aj/hurdles 2 Ahola Laura FIN 13,99 Alkuerä 2 0,2
N / W 100 m aj/hurdles 2 Ahola Laura FIN 13,85 Alkuerä 2 0,5
N / W 100 m aj/hurdles 3 Bogdanoff Matilda FIN 14,15 Alkuerä 2 0,5
N / W 100 m aj/hurdles 3 Bogdanoff Matilda FIN 14,19 Alkuerä 2 0,2
N / W 100 m aj/hurdles 4 Kelo Niina FIN 14,46 Alkuerä 2 0,2
N / W 100 m aj/hurdles 5 Avikainen Viivi FIN 14,47 Alkuerä 2 0,2
N / W 100 m aj/hurdles 1 Neziri Nooralotta FIN 13,68 Finaali 0,2
N / W 100 m aj/hurdles 1 Neziri Nooralotta FIN 13,49 Finaali 0,5
N / W 100 m aj/hurdles 2 Gappova Viktoria RUS 13,81 Finaali -0,5
N / W 100 m aj/hurdles 2 Gappova Viktoria RUS 13,69 Finaali 0,5
N / W 100 m aj/hurdles 3 Korte Annimari FIN 13,92 Finaali -0,5
N / W 100 m aj/hurdles 3 Korte Annimari FIN 13,77 Finaali 0,5
N / W 100 m aj/hurdles 4 Amenebede Rosina GHA 13,78 Finaali 0,5
N / W 100 m aj/hurdles 4 Amenebede Rosina GHA 14,26 Finaali -0,5
N / W 100 m aj/hurdles 5 Ahola Laura FIN 13,99 Finaali 0,2
N / W 100 m aj/hurdles 5 Ahola Laura FIN 13,85 Finaali 0,5
N / W 100 m aj/hurdles 6 Leinonen Elisa FIN 13,92 Finaali -0,5
N / W 100 m aj/hurdles 6 Leinonen Elisa FIN 13.86 Finaali 0,5
N / W 100 m aj/hurdles 7 Aidanpää Ida FIN 14,01 Finaali -0,5
N / W 100 m aj/hurdles 7 Aidanpää Ida FIN 13,97 Finaali 0,5
N / W 100 m aj/hurdles 8 Bogdanoff Matilda FIN 14,19 Finaali 0,2
N / W 100 m aj/hurdles 8 Bogdanoff Matilda FIN 14,15 Finaali 0,5
M 3000 m ej 1 Keskisalo Jukka FIN 8.29,47 M 3000 m ej
M 3000 m ej 2 Ukonmaanaho Janne FIN 8.32,03 M 3000 m ej
M 3000 m ej 3 Slavenski Ilya BLR 8.40,87 M 3000 m ej
M 3000 m ej 4 Harjamäki Joonas FIN 8.45,29 M 3000 m ej
M 3000 m ej 5 Tuokko Rami FIN 9.07,54 M 3000 m ej
M 3000 m ej 6 Hallbäck Marcus SWE 9.14,23 M 3000 m ej
M 3000 m ej 7 Emil Blomberg SWE 9.14,49 M 3000 m ej
M 3000 m ej 8 Syrjälä Teppo FIN 9.18,01 M 3000 m ej
M 3000 m ej 9 Finnholm Jimmy FIN 9.33,44 M 3000 m ej
M 3000 m ej Olshansky Andrey RUS DNF M 3000 m ej
N / W 400 m aj/hurdles 1 Stomb Stine NOR 57,41 N / W 400 m aj/hurdles
N / W 400 m aj/hurdles 2 Halkoaho Jenniina FIN 1.00,60 N / W 400 m aj/hurdles
N / W 400 m aj/hurdles 3 Grangvist Emilia SWE 1.00,68 N / W 400 m aj/hurdles
N / W 400 m aj/hurdles 4 Hannesdottir Fjola Signy ISL 1.00,78 N / W 400 m aj/hurdles
N / W 400 m aj/hurdles 5 Hurkmans Jennie SWE 1.03,15 N / W 400 m aj/hurdles
M Pituus / M LJ 1 Evilä Tommi FIN 798 M Pituus / M LJ 0,1
M Pituus / M LJ 2 Manyonga Luvo RSA 796 M Pituus / M LJ 1,1
M Pituus / M LJ 3 Ollilainen Roni FIN 779 M Pituus / M LJ 2,9
M Pituus / M LJ 4 Leitis Janis LAT 772 M Pituus / M LJ 0,4
M Pituus / M LJ 5 Kivinen Mikko FIN 767 M Pituus / M LJ 1,3
M Pituus / M LJ 6 Pimiä Juho-Matti FIN 760 M Pituus / M LJ 1,8
M Pituus / M LJ 7 Haapala Eero 738 M Pituus / M LJ 0,6
M Pituus / M LJ 8 Halmela Arttu FIN 722 M Pituus / M LJ 0
M Pituus / M LJ 9 Kilpi Otto FIN 721 M Pituus / M LJ 0,7
M Pituus / M LJ 10 Lebedev Nikita RUS 715 M Pituus / M LJ -0,5
M Pituus / M LJ 11 Etelämäki Janne FIN 691 M Pituus / M LJ -0,5
M Kolmiloikka / M TJ 1 Etsey Martin GHA 15,15 M Kolmiloikka / M TJ -0,8
M Kolmiloikka / M TJ 2 Mylläri Ville FIN 15,12 M Kolmiloikka / M TJ -0,4
M Kolmiloikka / M TJ 3 Harju Janne FIN 15,08 M Kolmiloikka / M TJ -0,8
M Kolmiloikka / M TJ 4 Litendahl Tomi FIN 14,45 M Kolmiloikka / M TJ -0,8
M Kolmiloikka / M TJ Sanaslahti Juho FIN M Kolmiloikka / M TJ
M Kolmiloikka / M TJ Pitkänen Samuli FIN M Kolmiloikka / M TJ
N Korkeus / W HJ 1 Mattila Maiju FIN O 182.00 N Korkeus / W HJ
N Korkeus / W HJ 2 Hakanen Tiina FIN XO 178.00 N Korkeus / W HJ
N Korkeus / W HJ 3 Smolander Elina FIN XO 178.00 N Korkeus / W HJ
N Korkeus / W HJ 4 Sepänmaa Mari FIN O 174.00 N Korkeus / W HJ
N Korkeus / W HJ 5 Erkinheimo  Heidi FIN O 174.00 N Korkeus / W HJ
N Korkeus / W HJ 6 Koskinen Vilma FIN O 170.00 N Korkeus / W HJ
N Korkeus / W HJ 7 Sandblom Linda FIN XO 166.00 N Korkeus / W HJ
N Korkeus / W HJ Rautanen Laura FIN N Korkeus / W HJ
N Korkeus / W HJ Kallio Reetta FIN N Korkeus / W HJ
M Kuula / M SP 1 Häggblom Robert FIN 18,08 M Kuula / M SP
M Kuula / M SP 2 Söderlund Tomas FIN 17,85 M Kuula / M SP
M Kuula / M SP 3 Karlsson Conny FIN 17,39 M Kuula / M SP
M Kuula / M SP 4 Santala Jani FIN 17,07 M Kuula / M SP
M Kuula / M SP 5 Jalonen Hannu FIN 16,66 M Kuula / M SP
M Kuula / M SP 6 Martin  Tuomas FIN 15,96 M Kuula / M SP
N Seiväs / W PV 1 Kiryashova Aleksandra RUS O 438.00 N Seiväs / W PV
N Seiväs / W PV 2 Nikkanen Minna FIN XO 430.00 N Seiväs / W PV
N Seiväs / W PV 3 Salmela Jatta FIN O 370.00 N Seiväs / W PV
N Seiväs / W PV 4 Taavitsainen Tiina FIN XO 370.00 N Seiväs / W PV
M Moukari / M HT 1 Seppänen Tuomas FIN 75,31 M Moukari / M HT
M Moukari / M HT 2 Nazarov Dilshod TJK 74,71 M Moukari / M HT
M Moukari / M HT 3 Velikopolskiy Dmitry RUS 73,04 M Moukari / M HT
M Moukari / M HT 4 Söderberg David FIN 72,63 M Moukari / M HT
M Moukari / M HT 5 Laitinen Arno FIN 72,37 M Moukari / M HT
M Moukari / M HT 6 Kauppinen Juha FIN 70,85 M Moukari / M HT
M Moukari / M HT 7 Koivu Joachim FIN 68,74 M Moukari / M HT
M Keihäs / M JT 1 Thorkildsen Andreas NOR 84,33 M Keihäs / M JT
M Keihäs / M JT 2 Mannio Ari FIN 79,6 M Keihäs / M JT
M Keihäs / M JT 3 Ruuskanen Antti FIN 78,98 M Keihäs / M JT
M Keihäs / M JT 4 Wallin Gabriel SWE 78,76 M Keihäs / M JT
M Keihäs / M JT 5 Pitkämäki Tero FIN 77,05 M Keihäs / M JT
M Keihäs / M JT 6 Lehtola Sampo FIN 75,77 M Keihäs / M JT
M Keihäs / M JT 7 Haatainen Harri FIN 75,48 M Keihäs / M JT
M Keihäs / M JT 8 Aalto Mika FIN 75,47 M Keihäs / M JT
M Keihäs / M JT 9 Sirmais Zigismunds LAT 75,38 M Keihäs / M JT
M Keihäs / M JT 10 Vesely Vitezslav CZE 73,24 M Keihäs / M JT
M Keihäs / M JT Järvenpää Tero FIN M Keihäs / M JT
M Keihäs / M JT Vadlejch Jakub CZE M Keihäs / M JT
N Moukari / W HT 1 Korpela Merja FIN 69,3 N Moukari / W HT
N Moukari / W HT 2 Zolotukhina Natalia UKR 68,36 N Moukari / W HT
N Moukari / W HT 3 Solvin Lena FIN 64,5 N Moukari / W HT
N Moukari / W HT 4 Penttilä Jenni FIN 62,67 N Moukari / W HT
N Moukari / W HT 5 Salmela Johanna FIN 60,88 N Moukari / W HT
N Moukari / W HT 6 Kuutti Hannele FIN 60,44 N Moukari / W HT
N Moukari / W HT 7 Miettinen Jonna FIN 58,43 N Moukari / W HT
N Moukari / W HT Latvala Sini FIN N Moukari / W HT